0212 612 9078 - [email protected]
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Üretim Süreci

Mağaza dekorasyon sistemlerinin imalatında kalitenin ancak, birinci kalite ham maddenin üretimde kullanılması, hatasız üretim ve yenilikçi tasarımlar ile sağlanacağının farkında olan Özen Dizayn, stand üretiminde kullandığı metal profilleri Borusan Mannesmann ve birbirinden seçkin firmalardan tahsis etmektedir.

Mağaza standları üretiminde modern ve estetik tasarımları hedef alan bir strateji uygulayan firmamız üretimini yaptığı standların görsel kısımlarında Argon kaynağı ve Sarı kaynak işlemini kusursuz bir şekilde uygulamaktadır. Bu uygulama sonucunda standlar kusursuz bir görünüşe sahip olmaktadır.

Birinci kalite hammade ve kusursuz işçilikle üretilen standlar firmamız tarafında alanında uzmanlaşmış, seçkin krom kaplama firmalarına gönderilmektedir. Krom kaplama firmalarına gönderilen standlara, kullanılan metal profil ve stand ebatlarının farklılığına göre 15 – 20 mikron kalınlığında krom kaplama uygulanmaktadır.

Özen Dizayn olarak, stand üretiminde kaliteli hammade kullanımı ve hatasız üretime gösterdiğimiz özeni, demonte standların kolay kurulumu ve sorunsuz nakliyesi içinde göstermekteyiz.

Özel Üretim
Fabrikasyondan uzak, tasarım ağırlıklı bir üretim stratejine sahip olan Özen Dizayn, müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda mevcut ürünlerini istenildiği taktirde farklı boyutlarda ürete bildiği gibi müşteri istekleri doğrultusunda özgün tasarımlar ürete bilecek bir yapıya sahiptir.

Projelendirme
Ağırlıklı olarak mağaza orta standı üretimi alanında faaliyet gösteren Özen Dizayn müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda projelendirme alanında da müşterilerine çözüm önerileri sunmaktadır.

Projelendirilecek mekanı yerinde ziyaret eden Özen Dizayn, müşterinin istekleri doğrultusunda estetik çözüm önerileri sunmaktadır. Projelendirme aşamasında tasarım, kağıt üzerinde hazırlanır ve daha sonra dijital ortama aktarılarak görselleştirilir, uygulamanın akılda daha iyi canlandırılması için istenildiği taktirde 3D modelleme yapılır.

Üretim Kapasitesi ve Kalite
Özen Dizayn, aylık 400 adet mağaza standı üretim kapasitesine sahip olan orta ölçekli bir firmadır. Özen Dizayn olarak, ürünlerimizin kalitesinin arkasında duruyor ve siz değerli müşterilerimize daha da kaliteli ürünler sunmak için kendimizi sürekli yeniliyoruz.

ÖZEN DİZAYN
Maltepe Mah. Çiftehavuzlar Cad. Maltepe Sanyi Çarşısı No: 1 Dk. No: 183 Zeytinburnu - İstanbul / TÜRKİYE
0212 612 9078 - [email protected]